jirka F

Proč sem na odpovědi.cz chodí většinou starší generace?

I když se tomuto webu říká web mladých.

Nejlepší odpověď
Malvína

Protože mají více času, když jsou v důchodě.

Další odpovědi
dubraro

Odpovím bonmotem:
„Staří jste tehdy, když znáte odpovědi na všechny otázky, ale nikdo se vás na nic neptá.“
Nu a tady se někdo ptá a staří rádi poskytují svoje životní zkušenosti.

Funna

Protože už je jinak nikdo neposlouchá,tak se potřebují vykvákat tady .-)))…

PS:uvidíme, kterám potrefená husa navrhne můj příspěvek na smazání…

Kepler

V tom bych si tak jistý , spíš bych řekl ti nejvěrnější.,.No a důchodci jsou nejosamělejší a mají nejvíc času, který jim zbývá.

GM

Nikde jsem neviděla, že by se Odpovědi. cz říkalo web mladých. Každý může chodit kam se mu zlíbí.

Viktorie II.

Já bych neřekla, že to je web mladých. Vidím to v příspěvcích a z nich se dá vyčíst přibližný věk. Ale vím, že to je web udavačů, nahrávačů bodů, škodolibých lidí a mnozí z nich si myslí, že jsou vševědoucí, všemu rozumí, není nad jejich rady, ale postrádám jejich otázky. Třeba profil/76985 je velice plodný.

paul1

Podle příspěvků je těžko možné uhodnout věk. Já též patřím mezi starší, resp. nejstarší. Chodím sem proto, že mne to baví a sem tam se dozvím něco nového.

mosoj

Protože mladí se neumí na nic zeptat a moc toho neznají.

dudu

Protože většina mladých má problém porozumět psanému textu a formulovat otázku.
S pravopisem si pak hlavu nelámou vůbec!

quentos

Otázka je jako obvykle nesmysl (vyhledej si, co je to „jsem“) a z dalšího nesmyslu vychází, takže nelze smysluplně odpovědět.

elkon

Nejen důchodci, ale i primitivové, jak je vidět u příspěvku „Funna“.

Viktorie II.

elkon když se podíváš do historie Funna, zjistíš, že je plodná/plodný jak v otázkách, tak i v odpovědích. Což se o tobě nedá říct.

elkon

U tebe to sedí…Jaký pytel, „taková záplata“.