dust8

Proč je většinou v ČR po dni kdy je obloha krásně modrá už jen šedá, nebo přímo déšť? Máme snad pěkné počasí za odměnu?

Nejlepší odpověď
Drap

To už je tak na tom světě zařízeno. Doposud c pamatuji a pamatuji si už dost dlouho, tak vždy když bylo hezky, tak potom bylo škaredě a naopak.

Další odpovědi
Pepa25

Střídání počasí je v našich zeměpisných šířkách normální! Nenormální je naopak (hlavně na jaře), když týden prší nebo naopak týden ani nekapne.

zjentek

Tohle je apríl! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ (Dopiš do otázky datum.)