dust8

Proč je v kině tolikrát po sobě nějaký neznámý film se jménem: ONEMANSHOW: The Movie? Je to něco extra?

Nejlepší odpověď
marci1

Jelikož se jedná o „film“ žánru: Komedie / Krimi / Akční / Dokumentární a scénář napsal Kamil Bartošek, zvaný Kazma, bude to jistě miš-maš šílených, až „úchylných“ věcí. Asi proto to lidé budou chtít vidět jako první a chválit se těm, kteří to neviděli.
https://www.csfd­.cz/film/1286545-onemanshow-the-movie/hraji/
😄 😄 😄
„Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality.
Každý divák, se zakoupenou vstupenkou na ONEMANSHOW: The Movie, obdrží při vstupu do kina vlastní unikátní kartu.
Na konci filmu se divák dozví, proč je důležité kartu uschovat a k čemu se mu bude hodit. Je to přístup do projektu, který bude po premiéře filmu následovat. Čím více karet divák bude mít, tím má větší šanci na úspěch v tomto projektu. Kartu lze získat ke každé zakoupené vstupence. Bez návštěvy filmu nebude možné se pokračujících událostí účastnit.“ 😮 😄