Američanka

Proč je v Americe plno bezdomovců a špíny na ulici na každým m2?

ZDRAVÍM,momentálně sleduji googlemaps a instant Google Street View a projíždím virtuálně do různých ulic Los Angeles,San Franciska v Kalifornii nebo do různých ulic Miami,Orlanda na Floridě nebo i do různých ulic New Yorku i do Toronta v Kanadě a nestačím se divit hlavně v Los Angeles v Kalifornii jak jsou ulice plné bezdomovců a špíny na ulici na každým m2 ,čím to je že je tam taková chudoba v okolí centra Los Angeles odost vetší než např. v Torontu v Kanadě? děkuji zde příklad : https://www.go­ogle.com/maps/@34­.0437135,-118.243099,3a,7­5y,135.46h,82­.37t/data=!3m6!1e1!­3m4!1sXBtMQ07I­oe3ZHu1XlpNFW­g!2e0!7i16384!8i8192

Nejlepší odpověď
quentos

… a proč ty si zakládáš pořád nové a nové nicky?

Další odpovědi
EKSOT123

Do Los Angeles poslední dobou přibylo hodně hispánců, Mexičanů a z J. Ameriky – chudých lidí, ještě se pořádně nestačili zabydlet. Kalifornie je sice v rámci USA bohatý stát, s množstvím průmyslu a pracovních příležitostí, ale takovéto nekvalifikované nebo i nedůvěryhodné přistěhovalce nikdo nechce zaměstnat.
Ps. Stáhla jste otázku o božím trestu ohledně požárů v Kalifornii. Myslím, že tam jsou požáry a zemětřesení pořád, je to dáno místními podmínkami. Přesto pokud se lidé modlí, Bůh více pomůže, nebo se snáze najdou vhodná řešení, jak věřím.

led

Nie všetci majú prácu a nie všetci majú peniaze na bývanie. K tomu občas prírodné katastrofy, zachytia ľudí „so spustenými nohavicami“ bez finančnej rezervy a sociálna a dobročinná výpomoc nie vždy stačí.
Mnohí cestujú za prácou a vzhľadom na dočasnú prácu a finančnú úsporu bývajú v karavánoch (to sú vlastne prakticky tiež bezdomovci, pretože buď majú, ak majú, trvalé bydlisko ďaleko, alebo už nemajú peniaze na návrat)

hapiky

Jejich svobody budou jiné než ty naše

Drap

Bezdomovců je tolik proto, že nemají kde bydlet a špíny je tolik, protože ji doposud nikdo neuklidil

Kryšpín

Klídek v Rusku je to horší, bratr do sametu, bratr po sametu za velkou louží

ivzez

Já se zase nestačím dfivit,
že spammer a plagiátor, který už byl tři– až čtyřikrát
vykázán (= dostal BAN), si zakládá další profil.

Že, Marley, Skotchko a minimálně jeden další?

EKSOT123

Led dobře píše i o přírodních katastrofách, které v Kalifornii jsou často. Lidi přijdou o vše,…