Avatar uživatele
zjentek

proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? SteimlX, Agneta před 3242 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

U vás je vítr, u nás je zase od loňska pořád bezvětří. Vědecky mi to zatím nikdo nevysvětlil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Netuším kde bydlíš ty, ale u nás někdy fouká, jindy nefouká. Tak už je to v přírodě zařízené. Stejné to bylo i v minulosti a obdobná bude i budoucnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Řekla bych, že když starý kocour zbaští masíčko i s alobalem, tak mu pak od té doby (od loňska) „pořád“ fouká vítr – a prožívá podobné a obdobné stavy („průvan“…atd.).
Říkám to stále, že hliník je velmi nebezpečný, a doporučila jsem ti na odbourání selén (např. celerová polévka). Takže moje rady „do větru“, a pak si zase stěžovat? :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Omlouvám se, že neodpovídám, ale musím potvrdit, jezdím na kole a naprosto nechápu… Jedu po rovině nebo i z kopce a pořád musím šlapat, protože opravdu skoro 100procentně fouká vítr v poryvech, že mě to div neshodí z kola. Chtěl jsem se na to zeptat sám, poněvadž jezdím teprve dva roky a připadá mi, že minulý rok tak nefučelo, ale nemám s čím srovnávat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

U nás na sídlišti fouká pořád, na cestě na bus z práce a z práce a při přestupu z busu na tram fouká na velké otevřené křižovatce jako blázen, na konečné stanici taky. Je to od loňska a já jsem se kvůli tomu už několikrát nastydla. Protože je třeba docela teplo, tak nevydržím v bundě nebo v saku a když jo, tak se zpotím, do toho abych měla ovázaný šátek kolem krku kvůli větru, no hrůza. Vědecky to vysvětlit neumím, ale počasí jako takové je horší a horší a líp už nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek