zjentek

proč je u nás od loňska pořád vítr? Už to někdo vědecky vysvětlil?

Nejlepší odpověď
Lamalam

U vás je vítr, u nás je zase od loňska pořád bezvětří. Vědecky mi to zatím nikdo nevysvětlil.

Další odpovědi
Drap

Netuším kde bydlíš ty, ale u nás někdy fouká, jindy nefouká. Tak už je to v přírodě zařízené. Stejné to bylo i v minulosti a obdobná bude i budoucnost.

Agneta

Řekla bych, že když starý kocour zbaští masíčko i s alobalem, tak mu pak od té doby (od loňska) „pořád“ fouká vítr – a prožívá podobné a obdobné stavy („průvan“…atd.).
Říkám to stále, že hliník je velmi nebezpečný, a doporučila jsem ti na odbourání selén (např. celerová polévka). Takže moje rady „do větru“, a pak si zase stěžovat? :DDD

SteimlX

Omlouvám se, že neodpovídám, ale musím potvrdit, jezdím na kole a naprosto nechápu… Jedu po rovině nebo i z kopce a pořád musím šlapat, protože opravdu skoro 100procentně fouká vítr v poryvech, že mě to div neshodí z kola. Chtěl jsem se na to zeptat sám, poněvadž jezdím teprve dva roky a připadá mi, že minulý rok tak nefučelo, ale nemám s čím srovnávat…

pusinka50

U nás na sídlišti fouká pořád, na cestě na bus z práce a z práce a při přestupu z busu na tram fouká na velké otevřené křižovatce jako blázen, na konečné stanici taky. Je to od loňska a já jsem se kvůli tomu už několikrát nastydla. Protože je třeba docela teplo, tak nevydržím v bundě nebo v saku a když jo, tak se zpotím, do toho abych měla ovázaný šátek kolem krku kvůli větru, no hrůza. Vědecky to vysvětlit neumím, ale počasí jako takové je horší a horší a líp už nebude.