Avatar uživatele
Kepler

Proč je stáří tak nepříjemné?

Jediné, co mi tvrdne, jsou játra. Ženu se za pěknou babou a pak se zarazím: sakra, co jsem to vlastně chtěl? Jdu do sklepa a zapomenu proč. Někdo mi pořád schovává věci v bytě. Občas chodím co noha nohu mine, přičemž neuorolog tvrdí, že mám skříplý sedací nerv, ortopéd že mám v háji klouby. Ani jeden nemá pravdu. Pravda je taková, že jsem si chtěl jenom prdnout. Z toho by jednoho jeblo!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone, Ametyst před 862 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Člověk se nesmí moc pozorovat a brát vážně. Doktoři nevědí téměř nic o výživě, a předstírají, že máme dvě trávicí soustavy- jednu na jídlo, druhou pro léky. 🙂 Obojí ale skončí ve stejném krevním oběhu. Dodnes nemají jasno, jestli káva nebo červené víno škodí nebo prospívá. Prostě je to zase jen na nás.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Stáří je celkem zábavné.. Je mi půl století a předbíhám dvacetileté do schodů! Nechci se chlubit, ale pro dobrou kondici je potřeba stále něco dělat a tím nemyslím jen svaly.. mozkovna potřebuje taky stále zaměstnávat 😉

Jinak to dopadne jako v tom jednom známém vtipu:
„Dědku, vypadl proud, přines svíčku a sirky.“ povídá babka.
Děda se vrátí za chvíli s lopatkou v ruce a ona na to reaguje:
„Dědku sklerotická! Říkala jsem ti dvě věci.. Kde máš smeták?“

Sklerotik je celkem šťastný člověk.. Má všechno na co si vzpomene.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Viktorie II.

Proč by mělo? Chováš se jako malý parchant, ale na prdel nedostaneš. Ber život jaký je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Nevím, Attenborough jezdí po světě a točí dokumenty. Je ročník 1926. Komu ještě nebylo 90, si nemá na co stěžovat. Dnes si jen každý stěžuje, vojnu na vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak to jsi zjevně prožil příjemný mládí. To máš blbé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mladý muž, vy nie ste tak zle s pamäťou, keď si pamätáte čo vám povedal lekár… čo som vám to chcela ach, ano staroba nie je zlá, ak si nepamätáme, horšie je ak si pamätáme časy dávné našej mladosti a dnešok sa stráca kdesi čo som vám to chcela napísať aha, tu písali v novinách ano pan doktor jesť mi chutí mám sa dobre len keby mi tí cisárski vojaci nebúchali na bránu načo ste sa to pýtali milý domine Keplerus ano tabletky užívajte pravidelne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Musí být, je to příprava na „život po životě“. To víš, PEKLO není jen tak, nemůžeš tam přijít zcela nepřipravný, byl by to pro tebe moc velký šok, víš? BTW – prý je tam SPECIÁLNÍ oddělení pro poživačné erotochlíváky, více prozradí Její Excelence. ;) :)

Ber to z té lepší stránky, na stáří jsou i POZITIVNÍ věci, ale kua nějak si je nemohu vybavit. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jsou borci, resp.borkyně, kteří na tom ještě vydělávají:

Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/mo­da/bizarni-pribeh-ceska-modelka-prodej-prdu-stephanie-matto.A211215_125­255_modni-trendy_bib

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

A co je na tom nepříjemného?
Kdo prdí, zdraví si tvrdí. Jestli jsi nepořádníček, pak hůř najdeš, co hledáš. Když ti tvrdnou játra, tak máš co jíst a pít! Tělo má jít do hrobu „zhuntovaný“, tedy přirozeně opotřebované.
Kup si thiamin (B1) a bašti se snídaní, obnovíš/udržíš krátkodobou paměť.
Stáří může být příjemné, jaké si ho uděláš, takové je (to platí po celý život).
Buď fit!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, kto hľadá, možno aj nájde. Skutočné Peklo nie je skryté kdesi pod zemou, ako sa nám mnohí pokúšajú nahovoriť. to skutočné Peklo si vytvárajú ľudia sami, preto ho nájdeme všade okolo nás. Dokonca ho môžte vidieť aj za živa na vlastné zmysly v reále, (nielen ako Strašidlo aliena z Vesmíru)

Avatar uživatele
Kepler

Ametyst: ba, ba. Z červeného vína se buď krásně zpívá, alternativně získáš cirhózu. nebo vzácné antioxidanty.

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Tělo je chytré, řekne si, co mu vyhovuje. Spoléhám na to. Na zdraví!

Nový příspěvek