dust8

Proč je po některých pivech fajn a po jiných tak nějak šoufl?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Složení a původ surovin výrobce asi tají, tak bych se držela pravidla, které se mi osvědčilo: nepít desítku, ale silnější piva. I ten lahvový Pilsner, co se deklaruje jako ležák, má ubohých 4,4% alkoholu. To odpovídá jedenáctce. Piva s 5% a víc bývají zdravější. Také méně “ kyselá” , s nízkým obsahem purinu.

Další odpovědi
paul1

Už se mi dávněji nestalo, ale před časem občas ano. Nepamatuji si značky, které problém způsobily, ale myslím, že tam bude pes zakopaný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.