Avatar uživatele
Kepler

Proč je pes tak nevraživý, když mu chceš sebrat kost?

Přitom pro něj většinou nemá žádnou výživovou hodnotu, protože ji nedokáže rozdrtit. Je klidně schopen rafnout i svého páníčka, zatímco s jiným žrádlem se dokáže rozdělit. Je tu nějaký psí psycholog?

https://pixaba­y.com/cs/photos/dos­p%C4%9Bl%C3%AD-%C4%8Dlov%C4%9Bk-samec-pes-kost-3890782/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, EKSOT123 před 1481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Zvíře si brání svoje území, majetek, potravu. Když jsem byl malý a měli jsme psa a pes dostal jídlo do misky a já byl poblíž, tak na mne občas pes zaútočil, i když jsem mu nic nedělal a jídlo nebral. Možná mne bral jako potenciální nebezpečí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Ty bys taky vrčel a kousal, dyby ti chtěli zebrat hračku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Když mně budeš brát notebook, tak budu vrčet a i jinak budu hodně zlej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Dostaneš kost, máš z toho radost, těšíš se, že s ní budeš relaxovat a trochu si i pošmákneš. (Sice máš recht, že moc výživná kost není, ale něco z toho přece je. Kombinovaný relax z dobré chuti a dobývání se do kosti.) Zkrátka jednak jsi kost dostal nebo našel a je tvoje. Možná až tě to omrzí, tak ji někomu půjčíš. Ale dřív ne. Vůbec nechápu proč ta otázka, copak jsi nikdy neměl kost?
(Vzpomínám, jak nás malý čoklík dovlekl domů obří stehenní kost z býka. Sice mu byla úplně k ničemu, ale jakou z toho měl radost!)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To podle toho jak si jej kdo naučí, některý by se s tebou třeba i šábnul a to je podle páníka. Moje Fanynka by mi kdysi bejvávala půlku kosti klidně dala. Věděl's, že vlastnosti jsou mezi tvory částečně přenosné? (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jestli jsem to správně pochopila, tak člověka nebere jako „vůdce smečky“ a proto mu to člověk musí dát najevo. 🙂
http://www.psycho­log-psu.com/porad­na/viewtopic.php?f=65&t=­729

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

O kurwa, no to je tady hotová snůška psychologů. Měl jsem myslet, než jsem odevřel tu tlamu a pustil sem kost. Sorry… (;(;(;

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Zjentku, my víme, že to jde sice těžko, ale se ženskou se ještě jakž takž domluvíš. Tím spíš když je to tvoje fanynka… A cos vlstně dělal za „umění“?? 😁

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Umění? /:

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek