dust8

Proč je na českém Netflixu jen pár dílů ze série u několika filmových řad, ale chybí jim první díly?

Uvedu příklady.

Mají tam Expendables (Postradatelní) díl 2 a 3. První díl chybí!
Mají tam Star Trek Into Darkness a Star Trek Beyond ale první díl (2009) chybí!
Mají tam Hannibala a Red Dragon, ale žádný Silence of The Lambs (Mlčení Jehňátek) to chybí!
Nají tam Indiana Jones a poslední křížová výprava, dům zkázy, ale první díl chybí!

Jistě by se našlo více příkladů.

Odpovědi
elkon

A proč se ptáš tady, nauč se klást dotazy na správná místa.

Edison

Protože si pleteš seriály a volná filmová poklračování. To totiž nejsou díly seriálů, ale jednotlivá, zcela samostatná díla se samostatnými autorskými právy, samostatnými motivy a vůbec.