Avatar uživatele
anonym

Proč je na automatu na kávu uvedený jako jeden z možných alergenů celer?

Celer kvůli vitamínům či pouze specifická „návyková“ chuť?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez před 2017 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Nedělá ten automat i polévky? I kdyby ne, vůbec bych se nedivil, kdyby to tam bylo z varianty s polévkou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Čert ví, co ta káva z automatu obsahuje a z čeho se to dělá. Mně osobně to kávu moc nepřipomíná. Ale nedělej si s tím hlavu, celer prý posiluje mužnost 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jednou to v jednom pořadu vysvětlovali: suroviny se skladujou v jednom skladu, sice zabalené, ale může dojít ke kontaminaci, tak právě proto …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Po doplnění otázky: určitě ne kvůli vitamínům či chuti, ale proto, že celer je opravdu jedna z potravin schopných vyvolat (u senzitivních lidí) alergické reakce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Ciril jedl celer, který si sám vyryl, mě dal taky kousek, takový je Ciril. V nouzi poznáš přítele, přísloví nám praví, až ten celer dojíme, jistě budem zdraví.

před 2017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já znám jinou.

Krtek z hlíny celer vyryl, civěl na něj malý Cyril.

před 2017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tenhle neznám, ale Edisonovo dílko je nějaký text od Ivana Mládka 🙂 IM akorát místo „celer“ používal v textu záměrně zpotvořené slovo „cerel,“ aby si to se slovem „Cyril“ lépe rýmlo 🙂

před 2016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jj… Psal jsem to z hlavy, jak jsem si vzpoměl. Taky jsem si to myslel, ale nebyl jsem si jist. Ani jsem nevěděl, jestli užil jméno Ciril, nebo Cyril. Ale teď jsem si to pro jistotu našel, čímž se omlouvám za mírnou mystifikaci.

před 2016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

A znáte novotvar „celerbrity“ od Ostravaka ostravskigo? Taky vymyslel název „tydlifon“ 🙂

před 2017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Celerbrity znám, tydlifon nevymyslel OO, používali jsme v partě dávno před vznikem blogu OO.

před 2016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Taky dobrá… 😁

před 2017 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek