dust8

Proč je kraj Idaho spojen s nejvyšším výskytem pozorovaní UFO talířů na světě?

Nejlepší odpověď
annas

UFO je na obloze cokoli, co nelze identifikovat. Na konci čtyřicátých let americké letectvo začalo používat frázi „neidentifikovaný létající objekt“ k popisu jakéhokoli typu záhadných letadel.

Když uslyšíme slovo UFO, můžeme začít myslet na létající talíře plné zelených mimozemšťanů. Pravda je méně vzrušující. Většina UFO je později identifikována jako drony, satelity (včetně satelitních vlaků Starlink) nebo meteorologické balóny .

Ale i po desetiletích výzkumu zůstává až 5% zpráv UFO nevysvětlených . Je to důkaz mimozemské návštěvy? Nebo jen komplikovaný 60letý podvod?

UFO hotspoty ve Spojených státech

https://www.sa­telliteinternet­.com/resources/sta­tes-with-the-most-ufo-sightings/

Zřejmě kvůli tomu

„Odvětví satelitního internetu se transformuje zaváděním nových nízkooběžních družicových internetových služeb, jako je Starlink společnosti SpaceX, která slibuje lidem z celého USA mnohem rychlejší internet,“ napsal Tincher.

„Byli jsme zvědaví, jestli si lidé nepletou í viditelné satelitní "doprovody“ Starlinku s UFO na obloze, a chtěli jsme si to porovnat s hlášeními o UFO z Národního střediska

https://www.e­astidahonews.com/2020/06­/idaho-has-highest-per-capita-ufo-sightings-in-the-country-report-says/

Další odpovědi
Kepler

Panuje tam UFOmánie. Lidi tam soutěží kdo se dostane do TV.

Vojta24

Ze stejného důvodu proč je v ČR nejvíce stoupenců Járy Cimrmana …

… prostě tu s tím někdo začal a dalším to přišlo jako dobrá LEGRACE a kreativně v tom pokračovali, prostě jen tak ze srandy a proto že se díky tomu cítí víc zajímaví, nebo jim to zvyšuje v sezóně počty turistů 🙂

My si tu vymysleli českého velikána, oni si vymysleli ufony co létají ve velkých počtech speciálně do té jejich pustiny.