dgfdgf

Proč je Charles Manson tak moc známej a od někoho i uznávanej? Některý lidi jsou jím posedlý.

Nejlepší odpověď
ten který je

Jedním z důvodů může být i to,že jeho brutální vraždy symbolicky uzavřely éru hippies v USA.

Další odpovědi
ivzez

Nevím, co lidi vede k obdivu vraha.

U Kajínka bych byla opatrnější. Právo na spravedlivý proces by měl
mít každý. Podle (nejen) mne jsou v jeho případu nejasnosti …

[Přála bych si, aby soudy soudily spravedlivě, aby neuzavíraly
případy s nejasnostmi a aby odsouzeni byli pouze ti, jejichž vina
byla prokázána bez sebemenších pochybností.]

Drap

Zřejmě se lidem líbí. Toť vše.

mosoj

To nevím. To je jako u nás s Kájínkem. Ten kdo uznává vrahy, by měl sedět v Bohnicích nebo ještě lépe někde na Sibiři.