dust8

Proč chce naformátovat po vložení do telefonu jakákoliv Micro SD karta?

Nejlepší odpověď
icurusL

Jsou dva možné scénáře.

  • První je, když se jedná o úplně novou SD kartu. Když je úplně nová, potřebuje formátování, aby se *souborový systém (který v ní zatím není) vytvořil.
  • Druhý je, když se jedná už o naformátovanou SD kartu. Pokud je už naformátovaná, tak je na špatný typ *souborového systému, který daný mobil nepodporuje. Tudíž je moudré nejdřív na počítač si zálohovat data a poté danou kartu formátovat.
  • Souborový systém = systém, který je na každém úložném médiu, tento systém zaručuje čtení/zápis souborů do úložného média (úložné médium je například SD karta, Interní úložiště HDD/SSD, Externí úložiště, atd.)

Další odpovědi
elkon

Aby se správně nastavila pro daný systém.

Alesh

Já bych řekl, že to je dáno tím, že ten telefon vyžaduje jiný typ FAT.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/File_Alloca­tion_Table

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.