zjentek

Proč chce chlap mít ženu?

Ve smyslu si ji uzurpovat, sám pro sebe 🤷🤷🤷

Nejlepší odpověď
Drap

Tak už jsme zkrátka geneticky upravení. Nedobře je člověku samotnému, i když to má také někdy výhody.

Další odpovědi
aliendrone

No vida, to je MOC dobrá otázka. Můj názor je, že jde o nějakou přírodní zákonitost. Až donedávna nebylo možné určit otcovství (dostatečně spolehlivě). Ostatně právě testy DNA odhalily to OHROMNÉ MNOŽSTVÍ „otců“, kteří vychovávají cizího parchanta v dojemně pitomém omylu, že je JEHO.

Jde prostě o snahu zaručit předání SVÝCH genů potomstvu, které budeš vychovávat/pracně se o ně starat. Když v této snaze neuspěješ, tak jsi z hlediska přírody DOKONALE SELHAL. 🙂

da ny

Dnešní mladší a mladé generaci už ani tak nejde opředání genů. Až polovina těchto mužů podle průzkumů NECHCE MÍT/plodit ŽÁDNÉ DĚTI……
Zbývají tedy asi 2 základní možnosti (s dalšími motivy) na „usurpování ženy pro sebe“. 😉
1.
Mít koho vést, peskovat, „chránit“ = omezovat/diktovat (psychicky vydírat/týrat a někdy i fyzicky, pro „neposlušnost, neschopnost plnit jeho požadavky“).
Mít koho vlastnit.

2.
Muž hledá „zabezpečení“ (někdy i finanční).
Zázemí, pohodlí.
Patří sem také ti, kteří se bez ženy (v roli matky) ani neuprdnou (nesamostatní, neschopní, líní, vyčůraní a mimoni)…
Požadují tedy pečovatelku, matku (vedení), služku, kuchařku, uklízečku a pradlenu. Obě skupiny mají „jistotu“ sexu (když je chuť a když to jde…), i bez minimální námahy, uhánění a „zadarmo“.
Existuje mnoho různých variant, kombinací a mutací … 😛

Savier

Chce ji oplodnit.

paul1

Vedle toho, že existuje přitažlivost zemská, je tady i silná přitažlivost ženská 🙂

haluzakfest

Jednoduché. Protože neví co chce a tohle mu bylo vnucováno vším okolo něj, počínaje rodiči, vrstevníky, mediální tvorba, atd. Všude jen propagace toho, aby si člověk co nejdřív zničil život, neuváženým vztahem nedej Bůh potomkem.. Tuhle oblast mám prostudovanou, odpozorovanou a čas mi to dnes již všechno potvrzuje. Člověk nejdřív musí najít sám sebe, být vděčný jen za to zdraví. Vidím to ve svém okolí. Já byl ten looser kterého všichni odsuzovali.. Fotr mě často s tímhle otravoval, že proč si nenajdu ženskou a co chci v tom životě dělat? Do chvíle než jsem mu na to řekl: Proč?! Abych dopadl jak ty? Děkuji nemám zájem. Nemám rád, když někdo tlačí do pasti někoho, ač při vší nejlepší víře, tak přesto nejsem povinen strpět doporučování nesmyslů. Říkal jsem mu: K čemu ženská? K tomu, abych pak zpohodlněl a nebyl schopen si uvařit a po XX letech s jednou babou, trpět ten vyhaslý vztah a setrvávat spolu jen ze zvyku? No neměl by ses lépe, kdybys nás neměl? Mohl by sis žít sám, dělat si co chtěl, nemusel bys poslouchat blbé kecy.. starat se a cpát prachy do děcek… Potom taky často chce, právě z té rozežranosti, neváží si toho co má, a chce více.. a více a více, a furt nemá dost.. Všiml jsem si, že vztah může být trestem, nebo darem. Stejně tak dítě v něm. Trestem je pro toho, kdo vztah musel mít z nenažranosti. Darem pro ty, kteří jdou do vztahu po vyzrání a s rozumem.

Pak je zde i další oblast asice čistě pudová, prostě si chce zaš…t.. :D Každopádně, jsem Bohu vděčný za to, že mi dal dost rozumu na to, abych si uvědomil, že lepší dobře sám, jak blbě ve dvou. : ) Nedej Bůh ve třech.

Jan Mocňák

Já bych v tom moc nehledal. Pokud to vezmeme biologicky tak z pohledu „přírody“ to je jen vzorec pro přežití a šíření genu. Až moderní společnost do toho začala tahat parametry jako zabezpečení rodiny, finance, závist, machismus, úchylky, touhu a další nějak pojmenované stavy a situace. Ale opravdu to je jen bazální pud, který má každý savec a ti vyšší s tím umí pracovat na úrovni emoční 🙂

zjentek

Aliene, no TO JE FAKT! Jakto, že není ničeho, co bys ty nevěděl? 😃

aliendrone

zjentek>>> Nezbytná to podmínka k získání a obhájení titulu „SVINĚ Z JESKYNĚ“!
Podrobnosti ti vyloží Pepa25, doufám. 😉 😁 😁