Jiros

Proč česká kinematografie za posledních 20 let tak klesla?

Vždycky se opěvují filmy typu Pelíšky nebo ještě starší z dob socialismu. Stačí se podívat na čsfd nebo imdb jak se filmům daří. Proč se u nás netočí žádné dobré filmy? To tady není žádný nový Svěrák nebo Karel Zeman?

Odpovědi
elkon

Nejsou autoři, ani peníze.

jáára

No tak zase tady máme pěknou pornografii, nemyslíš?

JežíšKristus

Nejsou lidi, no. V Česku nejsou ani žádné celebrity, jen rádoby herci, kteří na ČSFD nedosáhnou ani na 40 %.

Midoc

Příliš zdražilo vstupné. Lidé přestali chodit do kin. Potom nejsou peníze na nové filmy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

jáára: Zahraniční je taky lepší..