_136

Proč byla zrušena Účtenkovka?

Mělo ministerstvo financí důvod zrušit loterii hm . Účtenkovka nebyl to snad dobrý byznys jak pro ČR tak pro ministerstvo financí a šance pro soutěžícího výhrat cenu? Díky

Nejlepší odpověď
annas

V nouzovém stavu jsou peníze určitě potřebné jinde než na výhry pro několik jednotlivců. Kromě toho i uzavřené obchody atd.

"Zrušení Účtenkovky je sice neplánovaným, ale v nynější mimořádné situaci nevyhnutelným krokem. Během dosavadních 29 slosování bylo na výhrách rozděleno 156 milionů korun?

https://www.mfcr­.cz/cs/aktual­ne/tiskove-zpravy/2020/uc­tenkovka-konci-v-dubnu-bude-posledni-s-37896
"

Véíe v odkazu

Další odpovědi
Mc Merkurion

… protože díky viru to měli na co svést … už dlouho se vědělo, že je na nic …

marci1

Účtenkovka byla zrušena kvůli boji s koronavirem. 🙂
https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/schi­llerova-zrusi-kvuli-koronaviru-uctenkovku-40316768

anonym

Změnily se priority, upřednostnily se jiné, důležitější sektory. Bez účtenkovky to nějakou dobu zvládneme.