dust8

Proč by se měl Jágr vrátit do hokeje, když má už nyní pravděpodobně peněz na několik životů?

Odpovědi
Disraeli

Vrátit? Podle toho kam přesně.. Naopak spíš uvažuje o úplném konci s hokejem, ne?
Protože to není (třeba pro něj) o penězích. Spousta podnikatelů, umělců, spisovatelů, vědců,… pracuje dávno v důchodovém věku, například v 80. Protože je to baví a je to pro ně vším.
Pro fandy je to třeba legenda a prsotě hokejová celebrita (já nejsem fanda, né Jágra, ale celkvoě hokeje).