dust8

Proč by člověk nemohl mít nejoblíbenější hrnek či sklenku na kávu?

Nejlepší odpověď
annas

Jak jste k tomu přišel? Mám jeden oblíbený hrnek na čaj, druhý na kávu.

Bohužel, dost často si musím oblíbit jiný hrnek, protože porcelán nevydrží, když spadne na zem. Opravdu, jsem v tomto směru „mistr“, samozřejmě neúmyslně. Mám víc podšálků než šálků.

Další odpovědi
Drap

Proč by nemohl? Mám takový.

Kepler

A proč by mohl? Jsou lidé, kteří nelpí na předmětech. Já náhodou oblíbený hrnek mám. Je černý a je na něm ve zlatě vyvedeno mé znamení zvěrokruhu. Je fajn, protože ta melta v něm není vidět, za to kopeček šlehačky se krásně vyjímá.

elkon

A proč, někdo ti to zakazuje? Každý má nějaký kus „nádobí“ oblíbený. To je normální.

zjentek

„Nevaž své srdce k ničemu. Nebude ti zatěžko se s tím loučiti.“ Odposlechnuto zjentkem kdesi na netu.

Lurius

Já piju studené pití už jen ze svého ručně formovaného hliněného korbelu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.