O.Q

Proč Audrey Hepburn kouřila ?

Doplňuji:
otázka nejen na její znalce ale i na kuřáky … jen by mě zajímalo jestli ke kouření existuje jakýkoli logický důvod nebo lidi kouří aby kouřili … na herečku konkrétně jsem se ptala protože sem o důvodech proč zrovna ona kouřila několik krabiček za den diskutoval s kamarádkou a následně sem se neúspěšně snažila najít ten pravý důvod, když sem hledání vzdala napsala jsem otázku sem ve víře že se tu najde někdo kdo mi odpoví.

Nejlepší odpověď
iceT

Proč kouří další miliarda? lidí?
Doplňuji:
Herečka kouřila pravděpodobně ze stresu.V 50tých letech to také mohl být módní trend.
Proč lidé kouří?V mládí většina začne z nerozvážnosti,aby byli in mezi již kouřícími spolužáky,aby vypadali dospěleji než jsou ve skutečnosti.Když s pak z toho stane zlozvyk,tak se ho jen obtížně zbavují.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Pravděpodobně v té době velmi módní doplněk.

mojitek

a proč by jako nekouřila?Bože to jsou zase otázky.Proč se ptáš?
Doplňuji:
v tý době to byla veliká móda a zřejmě jí to chutnalo…Dneska je zase „moderní“ nekouřit a " ví se " že je to nezdravý .Pak se zase přijde na to,že to až tak nezdravý zase není …atak dokola :D

arygnoc

zapáľte si, prekonajte počiatočný odpor a uvidíte – a pochopíte.

;-Q