fcoop

Proč asi vznikl tento snímek?

http://vimeo.com/staf­fpicks#25943947

Vaše pocity?

Nejlepší odpověď
annas

Varování před bezohlednou jízdou, v ulicích města může řidiče leccos překvapit – třeba i lesní zvíře. Přizpůsobit jízdu okolnostem, navíc v blízkosti přechodu a zabránit tak neštěstí – ztrátě na životě – dnes zvíře, jindy člověk. Policisté zírají … Je mě smutno – krásné oči prosí …

Nedávno jsem četla, že se i do pražských ulic dostal srnec – veterináři se ho snaží zachránit.

Další odpovědi
anonym

Vidim tam dve veci : Varovani, ze by to v budoucnu mohlo takhle dopadnout a pak mozna i ukazka toho , ze i " policajti " maji srdce.

  • iv-

anonym

Tak tentokrát se naše obě mudrkyně sekly.
Klip v učité filmové nadsázce vyjadřuje metaforu apelující na vytrácení přírody obecně i v nás.
Pro gramotné jsou tam dokonce 2 indicie, jedna už v samotném názvu, druhá v závěru.
A pocity? Tristně přitakávající a s asociací všudypřítomné betonové džungle.
Snad jen stínek naděje, že díky atavismům v nás nějaké ty přírodní vazby ještě přežívají.

Syd

Bože, to je ale hovadina. Proč vznik je tam přece napsaný: abysme chránili přírodu. Ale ten spot… to se teda fakt nepovedlo