M_Petr_M

Proč Alexandrovci?

NEEEEEEEEEEEE­EEEEEEEEEEEEE­EEEEEEEEEEEEE PROČ ONI :( :(

Nejlepší odpověď
iceT

Protože byli bohužel ve špatnou dobu ve špatném letadle…

Další odpovědi
led

Otázka nie je správna. Prečo zahynuli cestujúci aj posádka? Prečo vyzdvihujete len časť obetí, zahynuli predsa aj iní ľudia.
iceT to napísala jasne: Protože byli bohužel ve špatnou dobu ve špatném letadle…

Pokiaľ nebudeme poznať skutočnú príčinu havárie musíme sa uspokojiť s odpoveďou iceT

nájdené zvyšky lietadla https://www.y­outube.com/wat­ch?v=y91FOv8-zaU

marci1

Nejen oni, ale i novináři, posádka. Je to opravdu smutné, uvidíme jakou příčinu havárie zjistí vyšetřovací komise. Doufám, že to nebyl zase teroristický útok. ☹

Gestas

Alláh ví…
Tipuju že je to reakce vyznavačů náboženství míru na ruské zapojení v Sýrii a Alexandrovci jsou vnímáni jako jeden ze symbolů Ruska.

bolak

Asi špatně zvolený letadlo. Někdo řekl pilotovi „hele, a můžou s náma letět kluci z kapely?“ a pilot: „jo, klidně..“

led

bolak,
to akože niekto z kapely počas letu falošne zatiahol, pilot sa otočil aj s kniplom v ruke a…? Zvyšok už poznáme z médií. Čierny humor…