Avatar uživatele
lexx

Vydrželi by jste poslouchat až do konce hudbu CD Alexandrovci ?

Je to ruský armádní sbor kdo neví…já jsem to dokázal, písně jako Kalinka, Kalakol, Oči čornyje, Kaťuša a Hej ! molodcy…a věříte ? Celkem se mi líbilo.

(synci, Vy dva, nic ve zlém ale vezměte občas do ruky Pravidle českého pravopisu, můj text je správný tak příště bez nemástných invektiv, prosím, děkuji)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: lexx

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, zzzlatokopka před 3230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

´Vydržel´ jsem celý koncert…
😉
A s chutí – zpívají báječně, je to úžasně monumentální pěvecké těleso – a za to, že třeba Kalinka byla Stalinovou oblíbenou, ta muzika nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

CD jsem neslysel, ale taky jsem byl na koncerte a rad bych sel znovu. Snad je tedy odpoved jasna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Alexandrovci jsou ve světě uznávaný soubor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nielen počúvať CD, ale aj počúvať a pozerať.
malá poznámka:
mohutný ´Akademický súbor piesní a tancov Ruskej armády A. V. Alexandrova´, pôvodne Súbor červenoarmejskej piesne´´ , nie je, ako vidno aj z názvu, len spevácky zbor, ale má aj tanečnú zložku. Okrem spevu a tanca, kde excelujú nielen zboristi, ale aj sóloví speváci a tanečníci, má aj sekciu prózy a recitácie. Špeciálnou časťou ich koncertov sú aj piesne národov (v originále) hosťujúcich krajín, čím vždy „chytia srdcia“ divákov.
Ich koncerty sú zamerané na svetovo slávne bojové piesne čias Revolúcie a Veľkej vlasteneckej vojny, ľudové piesne ale nepohrdnú ani opernými áriami, či modernou.
Doplňuji:
Pre fajnšmekrov ich koncertov:
http://www.sov­music.ru/person­.php?idperson=147 ( v ruštine)
tu nájdete texty piesní a ich nahrávky

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

byste… a ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

lexx, ano jak již napsal pan Ypsilonović, tak byste.
Jinak ano, vydržel, písně se mi líbí.
Doplňuji:
Synku, nic ve zlém, ale zkus si ta pravidla nejen vzít do ruky, ale též do nich kouknout :D
http://pravopis­ne.cz/2010/10/­byste-%C3%97-by-jste/
A mimochodem, když už jsme u toho, tak mezi větou a otazníkem se mezera nedělá.
:DDD

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

lexx za to "by jste "máš palec, dík, že v tom nejsem sama:-)))

Ne nevydržela:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Težko říci. Tahle hudba není můj šálek kávy. Dobrovolně bych si to nikdy nepustil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nevydržel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,stačí mi jedna a to jen kousek,slýchával jsem to kdysi dávno častěji,jinak si takovo muziku nepustím.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=llDUeDm7k1g

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Pravidle jsou patrně prehistorickým předobrazem jistého zemědělského náčiní, na něž mě berou pokaždé, když přijdu do styku s projevy elementární negramotnosti a ignorance.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ruské chorály nemusím, takže bych si to ani nepustila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek