quentos

Proč akce, na které se nám nechce, bývají nakonec nejlepší?

Říká se to a už jsem sám měl tu zkušenost několikrát. Proč tomu ale tak je? Tušíte někdo? Díky.

Nejlepší odpověď
ten který je

V plánovaných akcích máme nadmíru očekávání.Nakonec většinou přijde zklamání.

Další odpovědi
Disraeli

Když dopředu nemáme nějaké valné očekávání a jsme dopředu zklamáni, tak nás to pak může milé překvapit a velmi silně zapůsobit. Opačně to platí stejně.

mosoj

To je jenom tvoje domněnka.

quentos

mosoj: umíš číst? „Říká se to.“ Stačila by chvíle na Googlu. Ale tobě jde stejně akorát o prudění.