mirekborek

Poradíte, jak vyřešit problémy s myčkou?

Při spuštění ukazuje error 4 jak ho vyřešit nebo jak vyresetovat myčka
Typ: Baumatic BFD47ss

Původní neotázka
Problémy s myčkou

Odpovědi
brillant

E4 Přetečení. Příliš mnoho přitékající vody. Přeplnění. Tableta 3 v 1 spolu se solí a/nebo s leštícím prostředkem = přeplnění.
Také může být problém s tlakem vody.
https://www.go­ogle.cz/search?q=bau­matic+bfd47ss+­error+4&clien­t=opera&hs=cO­y&channel=sug­gest&prmd=ivns&sou­rce=lnt&tbs=lr:lan­g_1cs&lr=lang_cs&sa=X&ve­d=0ahUKEwiUmLLR2aT­MAhUOSJoKHT41B0kQpwU­IDw
https://www.go­ogle.cz/?clien­t=opera#q=bau­matic+bfd47ss+­error+4

mosoj

Pro nic za nic to nesignalizuje. Reset nepomůže. Pomůže jedině odstranění závady označené pod číslem 4.
Obrať se na autorizovaný servis, třeba ti to prozradí.

anonym

v návodu, který mám, je tato chyba popsána jako přetečení vody, příliš mnoho přitékající vody. nevím, zda by mohl být na vině vyšší tlak z ničeho nic, spíš nějaké čidlo a je jich tam dost. zrovna tak mohla vytéct voda z labyrintu a čidlo to zaznamenalo.