DeninaStrak

Když si na YouTube zapnu video, po chvíli zčerná obrazovka. Restart stránky nepomáhá. Co s tím?

Dobrý den poradíte mi prosím?
Když zapnu YouTube tak když si zapnu Simpsonovi nebo jakékoliv video, tak po chvíli se mi vypne video, udělá se mi černá obrazovka, ale zvuk jde, a když to video zavřu a otevřu, tak jde i obraz, ale po chvíli se zase udělá to samé

Odpovědi
elkon

Zkus jiný prohlížeč.

Dochy

V okně nebo na celou obrazovku? Systém? Prohlížeč?
Co spořič obrazovky – resp. vypínání při nečinnosti?

aliendrone

Bez ohledu na systém – tohle dějalí často lowendové (a staré) plečky – nestíhají dekomprimovat a vykreslovat obraz (to je o dost náročnější na výpočet než u zvuku). Chce to silnější HW, to je celé. :)