Rajka

Pomůžete mi s vyřešením problému ohledně internetové stránky YouTube?

Nejde mi už 5 dní otevřít youtube a pokaždé mi to hlásí:
Chyba ochrany soukromí, vaše připojení není soukromé.Když se prohlížeč Chrome k webu www.youtube.com pokusil připojit tentokrát, web vrátil neobvyklé a nesprávné identifikační údaje. K tomuto problému může dojít, pokud se za web www.youtube.com pokouší vydávat nějaký útočník nebo pokud bylo připojení přerušeno přihlašovací obrazovkou sítě Wi-Fi.
Web www.youtube.com nyní nemůžete navštívit, protože používá zabezpečení HSTS.

Wi-fi router je nový a v pořádku, antivirus (avast) tuto stránku neblokuje, poradíte prosím v čem je problém anebo jak ho mám řešit ?

Odpovědi
ivosek2

zkus otevřít v jiném prohlížeči. Nebo zkus to v jiném zařízení

Cenobita

Zkusil bych vymazat všechny cookies a historii (od počátku věku), možná se uložil nějaký podivný link. V krajním případě lze Chrome obnovit do výchozího nastavení, a také ho lze přeinstalovat. Zajímavý test by bylo, jestli youtube nejde i v jiném prohlížeči, nebo je to jen problém Chrome – zkuste IE8 a vyšší.

Rajka

Dobrý den , děkuji za vaše rady. Zkusila jsem první a nevyšlo to. Druhý, bohužel, zkusit nemohu jelikož se v počítačovém nastavení moc nevyznám.(Někdo by řekl, že se mladí lidé v PC vyznají, ale toto není můj případ :) ).
Třetí typ jsem zkoušela v prohlížeči internet explorer, ale vyjelo mi, že mám zastaralou verzi( pravda je ,že ho skoro vůbec nepoužívám)takže jsem to nemohla zkusit. Ale i tak moc děkuji za vaše rady.