antík

Problém s youtube

Nevíte proč se nemůžu přihlásit na svůj youtube účet když informace heslo a nick mam uložen v prohlížeči ?nedělá mi to tak poprvé, děkuji

Nejlepší odpověď
Ella

a píše ti to něco?

Další odpovědi
barnajka

Opravdu by to chtělo trošku víc rozebrat, jinak těžko hádat, kde může být zakopaný pes. Zkus, prosím, otázku doplnit – popiš každý tvůj krok od spuštění prohlížeče a nezapomeň vždycky dodat, co se při tom děje, co ti to hlásí (jestli ti to něco hlásí)… Případně „vyfoť“ obrazovku a pak nám to sem pošli, uvidíme jestli na něco přijdeme :)

Já zase někdy mívám problém s přihlašováním na Seznam – přihlašovácí jméno i heslo mám taky uložené v prohlížeči, ale někdy se mi přihlašovací okno objeví prázdný. Buď teda musím jméno i heslo zadávat ručně – a nebo vždycky stačí stránku znovu načíst (přes tlačítko „Aktualizovat“ nebo klávesou F5). Přihlašovací údaje mi tam hned naskočí a všechno je OK.
No, jak říkám: zkus co nejvíc upřesnit, co za problém vlastně máš – a někdo už se tě tu určitě ujme a zkusíte společnými silami najít řešení :)

Mužík

Zkus tam napsat svůj E-mail,ale bez @.....(Př. „nekdo@gmail.com“ to tam nepiš,napiš jen „nekdo“[nevím jesli tento E-mail existuje jen sem tam něco napsal :D]

Za pokus nic nedáš 🙂 :D