Andy.vlk

Problém s domácím úkolem

Zrovna dělám domácí úkol. Máme tady převádět slova do 7. pádu. Úplná prkotina žejo. No jo jenže tady je věta: Začala mi být zima od (noha). Tak co nevíte někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
panenka

Začala mi být zima od nohou.

Další odpovědi
hanulka11

od nohou

anonym

To Andy určitě chápe, že od nohou. Jenže kde tam vidíte nějaký 7.pád? Jestli učitelka snese trochu recese, napsala bych „od dlaždiček pod nohama.“