DusanOrlik

Problém při platbě kartou v Google Play,jak ho vyřešit?

Zdravím,chci si koupit aplikace a hry za prachy,přes kartu,ale pokaždé když zadám údaje o kartě,mi to napíše NEPLATNÁ KREDITNÍ KARTA.Nechápu ale proč?Vepíšu údaje (číslo karty,datum vypršení platnosti,bez­pečnostní kód a fakturační adresa).Rád bych nakupoval,bohužel to nejde.Můžete mi někdo poradit,kdo má s tím už zkušenosti? PS. Mám kartu VISA od České Spořitelny.Díky moc za vaše odpovědi

Odpovědi
kavac

Několik aplikací jsem na play.google.com koupil pomocí karty Mastercard a problém nikdy nebyl.
Zkusil bych se podívat do nastavení dané karty v internetovém bankovnictví zda je vše v pořádku a je povolena platba na internetu. Případně zajít přímo do banky.
Před časem se psalo, že v cizině neaxeptují některé naše platební karty. Ale již nevím které banky a o jaký typ karty šlo.

anonym

Zadáváš taky třímístný kód z druhe strany karty u magnetického proužku?