Lencis

Pro Veverčák a další – info !!!

Omlouvám že vkládám místo dotazu info, ale nevím jak jinak sdělit informaci…

Stále mi přichází dotazy nebo prosba o dovysvětlení případně jiné reakce, ale já nemohu reagovat. Když mi napíšete přes tyto stránky, mail přijde z adresy odpoved@odpovedi.cz , což je skvělé pro zachování ochrany dat a soukromí, ale když chcete odpověď či reakci zpět je nutné napsat mail na vás. I když se podepíšete je těžké vás zde dohledávat… tak to berte v patrnost 😉

Lencis

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Připojuji se k Lencis. Od Veverčáka jsem sice e-mailem touto cestou dostala dotaz, na který se necítím povinna odpovídat, ale pokud bych odpovědět chtěla, ani nemůžu, a to z výše zmíněných důvodů.

Další odpovědi
segal

dobry den chtel jsem se zeptak jak to je stou amestii2010 a konkretne o drogach jestli se na to ne co stahuje dekuji predem za odpoved