dust8

Na jak dlouho je možné vložit do mrazáku plechovky piva pro rychlé vychlazení?

V lednici je málo místa a tak jsem zkusil mrazák. Po třech minutách to bylo příjemně studené, ale ještě to nebylo správně vychlazené. Má zkusit pět minut? Hlavně z toho pak nechci mít zmrzlou hmotu v plechovce. :D

Pro rychlé vychlazení plechovek piva je na jak dlouho možné mít strčeno v mrazáku?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já mám vyzkoušeno, na lahváčích, že v příjemné teplotě je pivo po 35–45 minutách v mrazáku. Ale je individuální, jak studené má kdo pivo rád. A taky může mít každý nastavenou jinou teplotu v mrazáku.

Další odpovědi
Dochy

Můžeš to tak rychle nachladit, ale hlavně nezapomenout… Manželka zrovna před týdnem zapomněla, uklízela celý mrazák. Ne, nezmrzne všechno včas… Část zmrzne, část se rozletí kam může 😉

LucaLuca

Dávám tak na půl hodiny. Jestli máte obavu, zkuste nejprve 20 minut.