Midoc

Pro koho se má stavět kanál Odra- Dunaj-Labe?

ČR rozprodala lodě, které mohly na moře. Bude se stavět pro cizince?

Odpovědi
Schluker

Jednak na ten kanal namorni lode patrne nevypluji a druhak si Zeman preje mit svuj pomnicek. Ekonomicky je to absolutni nesmysl a doufam, ze to nepostavi.

Pepa25

V rámci volného pohybu zboží a služeb mohou samozřejmě na vnitrozemské vodní cesty EU všechny lodě, které mají příslušné technické parametru pro příslušnou vodní cestu.

Emefej

Doufám, že se nebude stavět pro nikoho. Celé to považuji za nesmysl, kterým se pan president chce zviditelnit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.