Mr.Jan

Pro koho je určena kniha Čtyři dohody?

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ máte na mysli knihu od Ruiza – „Čtyři dohody, anebo moudrost Toltéku“… je určená ľuďom, ktorí chcú pochopiť filozofiu svojho bytia, správania sa voči spoločnosti, prírode. Ľuďom snažiacich sa vedome ovplyvniť a zlepšiť svoj život, svoje bytie.

Pre neznalých,
Toltékovia boli národ predšpanielskej éry (8.-12.storočie n.l.) v Strednej Amerike. U nás sú známejší Aztékovia a Mayovia žijúci na Yukatane v Mexiku. Toltékovia obývali oblasť dnešného stredného a južného Mexika.
bližšie https://srelkaa-zahady.dobrodruh­.net/tajomne-a-zaujimave/kontakt-s-civilizaciou/tol­tekovia-a-ich-ucenie