procsy122

Příž nebo Řím

Kde jsou hezčí památky jestli ste někdo byli v obou které vás víc okouzlilo u mě je to pořád 50 na 50

Nejlepší odpověď
pusinka50

Paříž! Má neuchopitelné kouzlo, pro zamilované je to město měst. Chce to ale jet minimálně na týden, sotva to stačí na památky a nějaké obchody, takže raději na dýl a na Eiffelku doporučuji vyjet až nahoru a taky si udělat výlet lodí po Seině. Vidět Katedrálu Notre-Dame, Vítězný oblouk, Invalidovnu, Conciergerie, Sainte Chapelle,
Baziliku Sacré Coeur. Prohlídka nedalekého zámku a zahrad ve Versail a v Paříži ohromnou obrazovnu Louvre by mělo být nedílnou součástí …a nebudete se chtít vrátit domů 🙂

Další odpovědi
WeeBear

Památky najdeš v obou městěch. A v obou krásně. Ale pokud budu moct mluvit sama za sebe, tak já bych volila zcela jistě Paříž! 🙂

Damiana

Jednoznačně Paříž !!!!

martyuno

U mě vyhrává Paříž,ale samozřejmě záleží na každém z nás co si vybere… 🙂

venkovan

Eskymácká vesnice z iglů. Nízkoenergetické stavby, minimální recyklace při likvidaci obydlí a nádherná okolní krajina a dobrá tradice pro hosty. Zejména když paní domácí je mladá.