annas

Přišel, viděl a zůstal?

Další gratulace ke stříbrné příčce patří Bumbesovi. Děkuji za cenné rady kvůli počítači. Připojíte se?
Doplňuji:
Záměrně jsem nenapsala „zvítězil“ – to bude až u zlaté příčky.

Nejlepší odpověď
rynek878

Gratuluji Bumbesi,doufám,že tu ještě nějakou dobu s nimi vydržíte.

Další odpovědi
aramah

Taky gratuluji k stříbru.

anonym

GRATULUJI,a at vám vydrží trpělivost s námy neználky a vždy rád poradíte

Bumbes

Velmi děkuji všem za gratulace…
… nevím co víc dodat, slibovat nic nebudu, abych to třeba nemusel časem plnit.

Cituji (nevím koho): Jen tak dál.

iceT

ale samozrejme a s radosti.gratuluji

quentos

taky gratuluju

zdeny

Rozhodně se přidávám , je vždy ku pomoci a věcný

dagry

A já jsem si říkala, že je občas pruda. A on je to Střelec – jako já. Gratuluji také.

led

aj uňho platia slová Júlia Ceasara veni,vidi,vici

Toruk

Zdar a sílu a pohodu

Fred

Urcite.
Gratuluji vam. Vasich odpovedi si vazim, jsou hodnotne.

BEAES

chytrý to muž, gratuluji také…

panenka

Ano připojuji se a gratuluji. 🙂

vagra

Bumbesi,přijměte i moji gratulaci.

ten který je

Já se také připojuji k dosažení stříbrné příčky,je zasloužená.

pekynka

Jsem ráda, že tu jste Bumbesi a od té doby co jste poslal fotky mám slabost i pro Vašeho syna. Doufám, že mi rozumíte.
A moc gratuluji.

roxy52

Přišel,viděl,zví­tězil a snad zůstane.Chytrých lidí není nikdy dost.

Miroslavst

Jen tak dál Bumbesi. Gratuluji také a doufám, že za chvíli budem gratulovat ke zlaté.

straširybka

taky se připojuji, tento člověk má přehled a vždy ví moc dobře o čem mluví. bez Tebe by to tu nebylo ono 🙂

anonym

Gratuluji – samozřejmě.

ReHu

Také gratuluji a těším se na další rady:-).

anonym

Mate prehled o tom nepochybovat,gra­tuluji.

Dmitrij

Taky gratuluji. Díky za Vaši pomoc,Bumbesi

Vicki

Bumbesi,gratuluji ke stříbru.

elektrikář

Gratuluji a děkuji za rady pro mne pomohly.