Pepan12

Přípravek na padání vlasů

Nejlepší odpověď
hanny 2

Záleží na příčině,ale musíte kombinovat léčbu zevně i zevnitř – vlasové léčebné přípravky a současně užívat komplex vitamínů k tomu určených.Poraďte se s kadeřnicí i v lékárně.Na internetu také najdete spoustu rad a zkušeností uživatelů.

Další odpovědi
venkovan

Na padání vlasů je nejlepší vhodná čepice, v kuchyních a restauracích a kde si připravují potraviny přímo povinná.
Potom koště a vysavač, případně kartáč kterým se vypadanné vlasy uklidí a v neposlední řadě návštěva lékaře specialisty který může posoudit proč vlasy vypadávají. Někdy jsou na příčině plísně, jindy výživa, stres nebo dědičnost.