Babsi

Připadá Vám trapné vzít si na dovolenou k moři do hotelu místo kufru krosnu?

Letos jedu na dovolenou s mámou. Vždy si bereme společné zavazadlo, ale letos vyvstal problém. Nechceme jet s cestovní taškou a mamka chce koupit kufr na kolečkách, ale já jsem pro krosnu.
Mamka tvrdí, že krosna v poměrně dobrém hotelu působí trapně. Co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

krosnu nemám, zato kufr ano a musím říct, že mi plně vyhovuje – přece jen, krosnu musíte vláčet na svých ramenou, kdežto ten kufr si jede sám, jen ho řídíte :) …a jen občas poponesete do schodů

edit: Butani – přesně to podle mě kufr na kolečkách je, mnohem pohodlnější ;)

jo, ale trapné to rozhodně není… prostě si vemte, co vám vyhovuje nebo kam se vám vejde víc věcí :)

Další odpovědi
Ella

podle toho do jakého hotelu jedete…
Já upřednostňuju kufr na kolečkách – nemusíte se s ním tahat na ramenou… nevím nevím, jak se potáhnete s krosnou na zádech z dovolené v letních šatičkách…
Navíc – víte co se říká – věřte mamince, ta má vždycky pravdu.
A pokud si budete chtít koupit nějaké suvenýry, tak v krosně se vám rozbijou určitě, v kufru, který je vyztužený, dovezete domů v celku téměř všechno…

led

Kúpte si krosnu s kolečkami. Až vás budú bolieť plecia, alebo chcete vyzerať ako dámy, potiahnete si ju za sebou ako kufor.
Rozdiel je aj v obale, krosna máva mäkký obal, kufor na kolečkách môže mať tvrdý obal, viac chráni.
V hoteli je každému úplne jedno, v čom máte batožinu. Skôr sa pozrú na cestovateľky. 🙂

Ponytail

Co si myslí ostatní tak nějak neřeším. Pravděpodobně budete v hotelu s krosnou jediná, no a co? Nicméně do kufru se dle mého oblečení líp skládá a není nijak extra pomačkané. V tom vidím výhodu oproti krosně.

barnajka

Pokud nebudete bydlet v hotelu typu Plaza, Hilton atd, kde bych věřila, že i nějaký zavazadlový „dress code“ existuje, tuhle otázku bych vůbec neřešila. Jestli máš ozkoušenou krosnu a ve všech směrech ti plně vyhovuje, proč ne? Lidi ať si trhnou lopatkou :D Kdybys viděla mě, jak chodím oblíkaná…zelená s červenou, modrá se žlutou, elegantní kabelka ke sportovní mikině.. no VZOR trapnosti, módní policie by si na mě zgustla. Neřeším to – hlavně že mě je takhle fajn :)
Zkuste s mamkou najít nějaký kompromis, vždyť dneska už se dají sehnat i pěkný krosny – stylový, barevný, různých tvarů… Furt to jsou krosny, ale mají šmrnc :)
Nebo si spolu sedněte, na papír objektivně (!!!) sepište všechny klady i zápory obou variant – a co bude z boje vycházet vítězně, to kupte. Spíš než na konvence a mínění lidí, se zaměřte na praktičnost – ono takový kufr opravdu má svoje výhody… viz příspěvky kolegů :)
Tak jako tak – jedna z vás bude muset ustoupit, ale můžete uzavřít dohodu, že příští rok se role obrací. To by snad mělo hrozbu dusné atmosféry odvrátit.
Tak ať se dovolená vydaří a šťastnou cestu tam i zpátky ;)

Mad

Trapné to není.Vím, že některé cestovky, které dopravují turisty autobusem, krosny nechtějí a v podmínkách na ně poukazují.
Jsou špatně skladovatelné, trčí z nich pásky a třeba na dopravním terminálu zavazadel, můžou dělat při popojíždění problémy.

venkovan

Dívka s hezkou krosnou a ve sportovním oblečení vypadá podle mne lépe naž s kufrem na kolečkách který ji neustále za ní poskakuje, drnčí a navíc zpravidla celá její postava je táhnutím kufru nějak pokroucená.
A pokud není rozthaná, ošoupaná tak proč s ní nejít i do Hiltonu. A dal bych na ní něco co bude in – třeba figurku nějakého animovaného „kravaťáka“ a nebo panenku v našem některém krajovém kroji.