domca94

Od kolika do hotelu?

Jak je to, kdyz se potrebuji ubytovat v hotelu s osobou, které bylo 15, ale bohužel v tu dobu ještě nebude mít občanský průkaz? Mě je 22 a chci se ujistit, že s tím nebude žádný problém.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak s tím tedy může být problém. Ubytování bez dokladů udělají jen málo kde

Další odpovědi
gecco

Hotely – obvykle, vyžadují průkaz totožnosti od každého hosta – nemá ta holka třeba pas??
BTW – jakto, že už jí bylo 15, ale ještě nemá OP?
___
Některým (někdy) ubytovacím zařízením stačí jeden průkaz ´na pokoj´, ale obvykle ne.

dědapetr

Bez průkazu totožnosti to nejde v žádném ubytovacím zařízení.

lota

Bála bych se, že s tím problém bude.