Avatar uživatele
Kepler

Jaké dovolené byste dali přednost?

Bez ohledu na prachy. Svou volbu později dám do diskuze.

https://pixaba­y.com/photos/lug­gage-vacations-travel-summer-1149289/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1 před 1739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lgee

u moře

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zbyndo

na horách

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

jiná volba - jaká?

Není dobré směřovat za cílem. Lidé, směřující za jistým cílem, částečně přicházejí o svobodu. Takže já při cestování nejsem zaměřen na konkrétní cíle, kterými mohou být hory, města, moře či parky. Na cestovaní obdivuji to poznání cestou- třeba hory, moře, města, parky, nádraží, letiště, občersvení na nich a různá mnohem a mnohem jemnější poznání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

na horách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

u moře

Na Šumavě, nebo u moře. Ale ne se jen povalovat na písku, vždy také něco z okolních památek prohlédnout. Takže nikam, kde jsou jen šutry, nebo písek. Musí tam být také co prohlížet.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

na horách

Preferuji dovolenou na horách. Příroda mě uvádí do stavu tranzu a nabíjí mě. Poznávat cizí země, lidi, města, vesničky je také fajn, ale u mě vedou hory, lesy, skály, rybníky. Takový Český ráj, to je opravdu ráj. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

jiná volba - jaká?

CEstování – od každého trochu.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miki254

jiná volba - jaká?

na jachtě, můj sen,. https://www.bo­ataround.com/cz a ještě v Řecku, to prostě jednou absolvuji, už si to slibuji půl roku a šetřím na to poctivě :)

Upravil/a: Miki254

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

jiná volba - jaká?

Dám přednost tichu a samotě u severního moře: Skotsko a Norsko je ideální.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Osobně se ztotožňuju s marci. Začal bych v Yosemitu, pak na horách a u moře. Benátky ani velká města nemusím…

před 1739 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek