Zvědavý

Prince Charles Králem.

Myslíte že se Charles vůbec někdy stane králem ?? Chci říct královna nikdy neabdikuje a opravdu bych se vsadil že jen tak nezemře. Je možné ho přeskočit ?? Nic proti němu nemám na trůn čeká dlouho a myslím že si ho zasloží – je mu 64 let – stejně tam dlouho nebude nemůžou mu prostě dát pokoj ??

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono se dost spekuluje o tom, že to Charles přenechá svému synovi Williamovi, protože se mu na trůn moc už nechce.

Další odpovědi
marci1

Jestli se princ Charles stane králem není určitě jisté. Může se panování vzdát ve prospěch svého Williama. Princ William kdysi prohlašoval, že králem být nechce, ale myslím, že je to přání královny Alžběty II. Tak uvidíme a necháme se překvapit. 🙂

anonym

Všechno o budoucím králi Anglie jsou pouhé spekulace. Dát Charlesovi pokoj nesmějí. Ale on má právo na titul krále abdikovat. Abdikovat stejně tak může současná královna. Kdysi se uvažovalo, že by to udělala, ale po té nastaly problémy s Dianou, Charles se rozvedl a královna mu to dost dlouho měla za zlé. Dlouho nesouhlasila ani s jeho svatbou s Camillou. Dnes už je situace jiná, ale mám za to, že uvnitř rodiny je už dávno rozhodnuto, kdo bude budoucím králem. Pokud si trochu všímáš, jak se Charles stáhnul do ústraní, tak tento jeho postoj nejspíš něco vypovídá i o jeho vztahu k případným nárokům na trůn.