Jan12345

Poradíte, jak je to s přijetím na soukromou SŠ? Více v popisu.

Když na střední škole soukromé se někomu nepovedou prijimacky a bude mít málo bodů a vysvědčení má dobrý a ještě mu přišlo před týdnem obálka, že je zatím přijatý, tak je to jasný, že tam bude přijat, nebo ho nemusí vůbec vzít nebo jak to je?

Původní neotázka
Prijimacky na soukromou SŠ

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na nesprávné adrese. Odpoví jedině vedení školy, na niž se hlásíte.

Máte oznámení o předběžném přijetí, ale nevíme, zda jsou na něm uvedeny další podmínky, např. budete přijata definiivně, když úspěšné složíte přijímací zkoušky. Nebo je pro školu rozhodující jen vysvědčení?

Je to soukromá škola, na ní mohou mít pro přijetí jinak nastavená kritéria. Musíte počkat na další oznámení, nebo se zeptat ve škole.

Další odpovědi
Drap

Nikdo ti neodpoví. Každá škola má jinak nastavené parametry. Lze však předpokládat, pokud má dopis že ho přijímají tak bude přijatý. Přesnější informace získáš na konkretní škole.