Avatar uživatele
autacek

Přijde Vám normální příspěvek na den Kč 375 NAVÍC k nemocenskému, když tolik nedostanou ani ti, jimž zakázali obživu?

OSVČ (500Kč x 30 dní = 15000 – SP a ZP = cca 350 Kč na přežití na den)

https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/clanek/schi­llerova-s-plosnym-prispevkem-pro-lidi-v-karantene-nesouhlasi-40350254

Přijde Vám normální příspěvek NAVÍC k nemocenské 375 Kč na den, když tolik nedostanou ani ti, jimž zakázali obživu?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1186 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Můžeš poradit Schillerové, jak to udělat. „Chytráků“ je tu stále dost.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Mně to normální nepřijde. Ale co by dotovali svoje odpůrce, „mažou“ akorát svým voličům a ti spokojeně tleskají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… doporučuji shlédnout tiskovou konferenci vlády z 8.2. k návratu dětí do škol >>> uděláš si sám obrázek o schopnostech „novinářů“ z novinek … hodinu tam vo tom kecaj, a nakonec se ta bl*** z novinek zeptá, kdy vo tom budou jednat … podle toho potom vypadaj jejich informace …

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ještě jednou, jelikož rád mažeš pravdivé reakce:
NELŽI !!!

  1. je to jen 370,–
  2. zároveň zvýšili příspěvek z 500,– na 1000,– slovy litr, plus další kompenzace !!!
  3. uváděj vždy CELÁ a PRAVDIVÁ FAKTA !!! …rozpoutáváš tu jen nenávist svýma rádoby fake zprávama !!!

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@McM Ty jsi snad blbý, nebo navedený? Otázka byla položena mnohem dřív, než došlo k navýšení kompenzačního bonusu. Kdybys měl informace, že se tak má stát, tak jsi to měl uvést. Místo toho tady plácáš a obviňuješ lidi ze lží.

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… omyl … kecáš ty …
… 1000,– schválila vláda, kdežto 370,– navýšení je návrh, kterej jde do parlamentu, takže zatím neschválenej, proto tvrdím, že neuvádíš fakta …
… otázka byla položena dřív, než návrh 375,– schválili na 370,– a poslali do parlamentu, kde bude teprve schvalován … takže, kdo je tu navedený a nemá informace a jen tu vyvolává nenávist ???
… taktéž nesouhlasím s navýšením neschopenky, ale také se mi nelíbí, že vedle dalších kompenzací dostanou podnikatelé 30 litrů, bych rád věděl, kolik jich takovej zisk před pandemií danilo, měli to dát podle přiznání a stát by ušetřil …
… v první reakci jsem reagoval na zvýšení: že někteří budou marodit ímrvére … poté jsem si zjistil fakta (vzhledem k tomu, že tě znám, tak jsem si to chtěl ověřit) a zjistil, že je to vlastně obráceně: přidali podnikatelům …

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Tak znovu a pomaleji, částa co uvádím je zcela přesná a sedí na článek přiložený v odkazu. Dotaz jsem položil včera ráno, změny byly schváleny až včera večer.

K tvým ostatním blábolům, nejde o kompenzaci zisku, ale tržeb. Dokážeš pochopit rozdíl významu těch dvou slov? Patrně ne, protože i Maláčová v tom má zmatek.

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ještě jednou: kompenzace tržeb (proč, když se kompenzují náklady >>> nájem, atd) ???, ne, kompenzace zisku, ujasni si to …
… za druhý: nezajímá mně, co píšou média, ale FAKTA, na ty odkazuj, ne na fake poplašný zprávy !!!

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Odkazuji na zprávy na nejčtenějších portále českého internetu, ne na žádné fake news. Ptal jsem se cca 12 hodin předtím, než si zákonodárci uvědomili přesně to, na co jsem poukazoval, ale ty budeš mít pořád jen blbé řeči.

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… že je nejčtenější, nejni patent na pravdu … všichni ví, jak tendenčně jsou zaměřený novinky, spadající pod seznam >>> například už nebudou dávat tiskovky vlády z důvodu volební kampaně …
… o tom, že se o tom bude jednat, běží na netu již týden, spekulace mne nezajímají, a když, tak v tvém podání z toho vždy vycházejí ublíženě ti, co na tom dost trhli …
… chtělo by to trochu soudnosti >>> namísto opravy, že šlo jen o domněnky novinářů, mažeš příspěvky …

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… oprava: novinky nespadaj pod seznam, jen těsně spolupracují … novinky jsou právo … seznam nebude dávat tiskovky …

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek