Avatar uživatele
Dr. Darko

Přicházejí o panictví kluci v dřívějším věku než o panenství holky?

Zajímavá 0 před 660 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Divně formulované…

Ale ne, průměrně začínají dřív holky. A některé ten průměr vedou pěkně dolů (protože začínají bzry pod 15 – a není to vzácnost). Statistiky to za jedno berou většinou dohromady (kluci i holky) a za druhé to taky nebude přesné – většinou nepočítají extrémy (nevědí, opomíjejí, odhadují – nepřesně – a podobně). Například moc brzy a „moc pozdě“.
Ale taky to nebude v každé zemi (hlavně kultuře) stejné. Lišit se to může hodně, někde to bude 16 nebo 17, jinde to bude třeba 21 nebo 23.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

To opravdu nikdo neví, tedy u nás, protože to stojí na tom, že se dělá výzkum tak, že se těch lidí zeptají. A lidé, jak známo, pravdu moc neříkají.

Ale holky, tedy co je mi známo, opravdu dřív. V patnácti aby pannu dneska pohledal!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Za mého mládí to byly jednoznačně holky, byly vyspělejší jako kluci. Teď je to myslím, stejné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tohle dávno neplatí, stejně jako že chlapi hulí, chlastají a šukaj víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

paul1: Jak kdo. Některé jsou ještě větší střeva, než kluci. 🙂

Avatar uživatele
Disraeli

Já bych třeba určitě neřekl vyspělejší. Řekl bych promiskuitnější, naivnější, nadrženější a zkrátka (některé) větší děv*y. Tak tak. 13 – 16 let a žádná rarita, že by už nebyly panny (a to nebyly plané řeči).
Co já znám z dávna osobně ze ZŠ – ze třídy a okolí, tak ty rádodajky bych určitě nenazval vyspělejšími. :D Některé možná (dřív) fyzicky vyspělejší, než jiné. Ale není vyspělost jako vyspělost.

Vím ale taky o hodně (dobře, o pár), které rozhodně takové nebyly – a to byly hezké a nebyly stydlivé. Akorát prostě byly rozumné, slušné a nebyly to rozhoďnožky apod.

Avatar uživatele
Filip84

Hodně záleží, jak to mají doma. Co mám spolužačky, ze základky, o kterých se ví, že jsou velmi rádodajné, tak ale paní matky jsou minimálně stejně rádodajné (i kolem sedesátky!). Taky jsou samy, že, protože se kurwily prvnímu panu manželovi, tak se s nimi rozvedl, Druhý si je vzal i se svištěm, ale kurwily se mu taky, že, no tak zůstaly samy. Jo, jedna má, takového hňupa naivního, co kdyby jí chytil s chlapem v ložnici, a ona mu řekla, že si tam vykládali o horoskopu a nahatí jsou proto, protože on měl na hnátě klíště, a ona se svlékla, aby jí taky zkontroloval, jestli náhodou taky nemá klíště, tak jí to bude věřit. A když jim to nedojde, jaké jsou trubky, ani po třicítce, tak už jim to nedojde zavčasu nikdy, že.

Nový příspěvek