Dr. Darko

Přicházejí o panictví kluci v dřívějším věku než o panenství holky?

Odpovědi
Disraeli

Divně formulované…

Ale ne, průměrně začínají dřív holky. A některé ten průměr vedou pěkně dolů (protože začínají bzry pod 15 – a není to vzácnost). Statistiky to za jedno berou většinou dohromady (kluci i holky) a za druhé to taky nebude přesné – většinou nepočítají extrémy (nevědí, opomíjejí, odhadují – nepřesně – a podobně). Například moc brzy a „moc pozdě“.
Ale taky to nebude v každé zemi (hlavně kultuře) stejné. Lišit se to může hodně, někde to bude 16 nebo 17, jinde to bude třeba 21 nebo 23.

Filip84

To opravdu nikdo neví, tedy u nás, protože to stojí na tom, že se dělá výzkum tak, že se těch lidí zeptají. A lidé, jak známo, pravdu moc neříkají.

Ale holky, tedy co je mi známo, opravdu dřív. V patnácti aby pannu dneska pohledal!

paul1

Za mého mládí to byly jednoznačně holky, byly vyspělejší jako kluci. Teď je to myslím, stejné.

zjentek

Tohle dávno neplatí, stejně jako že chlapi hulí, chlastají a šukaj víc.

Filip84

paul1: Jak kdo. Některé jsou ještě větší střeva, než kluci. 🙂

Disraeli

Já bych třeba určitě neřekl vyspělejší. Řekl bych promiskuitnější, naivnější, nadrženější a zkrátka (některé) větší děv*y. Tak tak. 13 – 16 let a žádná rarita, že by už nebyly panny (a to nebyly plané řeči).
Co já znám z dávna osobně ze ZŠ – ze třídy a okolí, tak ty rádodajky bych určitě nenazval vyspělejšími. :D Některé možná (dřív) fyzicky vyspělejší, než jiné. Ale není vyspělost jako vyspělost.

Vím ale taky o hodně (dobře, o pár), které rozhodně takové nebyly – a to byly hezké a nebyly stydlivé. Akorát prostě byly rozumné, slušné a nebyly to rozhoďnožky apod.

Filip84

Hodně záleží, jak to mají doma. Co mám spolužačky, ze základky, o kterých se ví, že jsou velmi rádodajné, tak ale paní matky jsou minimálně stejně rádodajné (i kolem sedesátky!). Taky jsou samy, že, protože se kurwily prvnímu panu manželovi, tak se s nimi rozvedl, Druhý si je vzal i se svištěm, ale kurwily se mu taky, že, no tak zůstaly samy. Jo, jedna má, takového hňupa naivního, co kdyby jí chytil s chlapem v ložnici, a ona mu řekla, že si tam vykládali o horoskopu a nahatí jsou proto, protože on měl na hnátě klíště, a ona se svlékla, aby jí taky zkontroloval, jestli náhodou taky nemá klíště, tak jí to bude věřit. A když jim to nedojde, jaké jsou trubky, ani po třicítce, tak už jim to nedojde zavčasu nikdy, že.