EmpiikCZE

Při instalaci Windows 7 se sekne instalace u Starting windows

Dobrý den chci si přeinstalovat Windows 8.1 na Windows 7 ale nefunguje DVD romka takže mam to předělaný na USB i dobře upraveno při bootu z UEFI se mi načtou soubory z windows ale jak se tam oběví starting windows sekne se to při legacy bios to nejde nainstalovat protože mam RPT oddíly nevíte někdo jak to opravit nebo jak bootnout?

Odpovědi
Supercom

Tyy já ti nevim, ale Win8.1 vysel nedavno a ještě tam nemusi byt vse dokonale. Skus zpět na Win8 a pak na Win7. Pokud nepomuze, kup si externi DVD mechaniku a k ni ramecek. A Win7 bootnout z orig. DVD. Ja to tak mam a funguje to bezvadne DVD mechanika v ntb funguje, ale když se bude hodne používat, tak se ojezdi a je to mnohem drazsi zalezitost nez u externi DVD mech. Preji hodne stesti ;)