zjentek

Při boji s kovidem za jeho „éry“ lépe zabíraly respirátory, anebo tzv. tečky (očkování)?

Dodnes jsem správně nepochopil, co vlastně správně pomohlo, a tedy dosud nemám vytvořeno patřičné správné jasno. Pomůže každá správná informace. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Ametyst

To nebyla vakcína, ale “ látka, která má zlepšit imunitu”, jak to předefinovala vládní agentura pro kontrolu a prevenci chorob. V mnoha případech imunitu neposílila, ale rozhasila. Nevím, kdy a jestli se někdo z těch zuřivých zastánců globálního očkování bude zodpovídat za porušení zákonů, totalitní praktiky a škody na zdraví i ekonomice.
Respirátory jsou určeny do prašného prostředí. Těžko mohly zachytit viry.

Další odpovědi
cappuccino

Co se tyce ockovani, tak znam lidi, co se nechali naockovat 6× !! a presto dostali kovid!!
A u nas prodavane respiratory (proti prachu) jsou primo vysmechem!
Dalsim vysmechem bylo jejich noseni. Mely by se casto menit, nebo dezinfikovat, ale nekteri lide je nosili neomezene, treba i nekolik mesicu!
Nevim presne, co pomohlo? Jsem laik. Vim jen, ze mame spoustu mladych lidi, kteri trpi tzv. dlouhym kovidem – jsou i mesice po prodelani nemoci malatni, bez energie, nekteri dokazi fungovat jen 2–3 hodiny denne.
Asi bychom meli vsichni pracovat na posileni imuninty!