bolak

Přežil ještě někdo?

Nejlepší odpověď
badisko

ja jo ..ale je to mazec ......:-)..

Další odpovědi
kapka

Taky žiju!
Ty jo, ale teď mě napadá, že musím dnes ještě pro dárky, jídlo, kapra a tak a jestli přežili všichni, tak to vypadá ve městě na pěknou tlačenici. Ach jo, to nepřežiju!
Hezký svátky přeju!

quentos

právě jsem nezávisle na Tobě podobnou otázku hodil do statusu na FB… „hallo…? Anybody out there…? Has anyone else survived the end of the world?“ ;{)>

hanulka11

jsem tu taky, přeci tě nenecháme samotného – tak přeji klidný a pohodový den všem

iceT

Taky tu ještě straším…bububu

manon

Ty nemáš radost, že nás vidíš? Co bys dělal na světě sám? :)

kapka

Bolak to „ku*va“ psal, myslím, ještě než badisko vložil první odpověď. Teď je určitě šťastný, že přežili i další. 🙂

manon

kapka: Už se těším na ten jásot :)

bolak

no pár nás je, ale teda žádá sláva..

kapka

To víš, lepší zůstanou… 🙂

bolak

a ku*va…

anonym

… ku*va se neříká…

badisko

copak nadavas !..zijes ne?…ja myslim..ze brzo vytuhnu ikdyz neee naveky a vecer vas tady budu zase staaat..!!..

bolak

no né, už to tu viselo hodinu a nikdo se neozýval..

kapka

Taky bych zpanikařila… 🙂