Kryšpín

Přežije pomník J. Husa na náměstí v Praze?

Mistr J. Hus, včetně jeho vynikajících názorů doporučoval také nevěrné manželky léčit metlou což s pohledu dnešního genderování je nepřípustné a ponižující.

Nejlepší odpověď
marci1

Zustane na svem miste. Prece nebudeme srovnavat zeny kdysi a nyni, i kdyz nektere by na zadek zaslouzily i dnes 🙂

Další odpovědi
anonym

Přežije co? Kéž by se tady aspoň půlka lidí uměla normálně zeptat…

elkon

Proč by nepřežil, co je to za pitomou otázku. Je to vrcholné dílo sochaře Ladislava Šalouna, které tvořil řadu let.Je to národní kulturní památka. Kdybys znal dějepis, tak se nebudeš tak blbě ptát. Socha je z bronzu, na žulovém soklu.

anonym

Strhnout!!! :D