Přepadá vás teď o dušičkách melancholie?

Nejlepší odpověď
BEAES

Letos ani ne, protože je krásný podzim, dnes byl den jako vymalovaný, spíše mi to zvedlo náladu, ale jak příjdou mlhy a dny bez sluníčka, tak budu melancholická. Ach jo, ať už je březen!

Další odpovědi
johana 56

Ano,ale ku podivu mi z ní pomůže večerní procházka po jen svíčkami prosvětleném hřbitově.Samovolně přicházejí vzpomínky na pěkné chvilky s těmi,kteří tu již najsou a uleví se mi.

hanulka11

dnes se o tom bavily ženské v knihovně – na mě to nijak nepůsobí

ten který je

Mne přepadá tak nějak na podzim,když si udělám výlet někam do přírody.Co se týče vzpomínek na zesnulé,vždy na ně vzpomínám o Vánocích.

Miroslavst

Někdy nejen o dušičkách. Prostě záleží na náladě.

verka

Ani né, ale to je tím, že je krásné počasí. Jela jsem v podvečer kolem hřbitova a světýlka od svíček mne fascinovala.

Michal

Ne! Nedovolím jí to!