zvonisek

Přemýšlíte někdy nad tím, zda je lepší vaše existence na světě, nebo by bylo lepší nebýt?

Nejlepší odpověď
annas

Ne. Nejsem Hamlet, aby uvažovala zda žít, nebo nežít.

I když někdy není den OK, zase bude svítit slunce. Myslím si, že žádný člověk není na světě zbytečný …

Jednou je hůř, jednou je líp, jednou jsi nic, jednou jsi král – zbývá jen jediné vydat se dál
Tak nějak zní slova písně J. Korna, – jsou určitě pravdivá.

Pokud přemýšlíte tak, je v otázce, měla byste navštívit psychologa a probrat s ním to, co vás trápí.

Další odpovědi
ivzez

Ne.

Nikdo, kdo si život nedal sám, by podle mne neměl přemýšlet
o tom, jestli by bylo lepší nebýt, protože takové úvahy mohou vést
k různým koncům. Např. sebevraždám.

anonym

Jsem si jistý že nebýt není v ničem lepší než být. Ostatně stavu nebytí jste si mohl užívat miliony let před vaším narozením? Jak se vám to líbilo ? Klídek, pohodička ale jinak nic moc, že ? 🙂

Drap

Ne, nikdy

Rokio

Já o tom nepřemýšlím. Já vím, že jsem přínosem pro Českou republiku, protože dodržuji zákony a i řadu pravidel etikety. Také si občané ČR mohou číst můj blog, dívat se na moje kresby a další můj přínos spočívá v tom, že investuji, čímž defakto finančně podporuji dané firmy. Také neustále dělám dobré skutky.