El dejvo

Přeložení slova moved

Nejlepší odpověď
quentos

… a otázka zní jak?
Bez kontextu to beztak nelze.
Doplňuji:
SouthMallow: „a moved“ rozhodně neznamená „stěhování“. Takhle samostatně postaveno je „a moved“ naprostá blbost, před slovesem člen nepotkáte, pokud za ním nenásleduje podst. jméno („a moved person“ už by byla „dojatá osoba“)

Další odpovědi
SouthMallow

" a moved " znamená stěhování , ale jinak je to sloveso " to move " v minulém čase , znamená pohnout se , hýbat se . . .
Doplňuji:
" a move " znamená také krok .

Lesun

bude to znamenat „pohnutý“ ve smyslu „dojatý“

magorvkleci

2quentos> no, a je zajímavý, že v češtině se dá ve stejném významu použít, že někdo byl „pohnutý“

quentos

to v angličtině taky – someone was moved – ale bez členu…